Ekibimiz

Sait Fatih KARAKAYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2016 yılında mezun oldu. 2015-2016 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesinin aynı bölümünde Bilgisayar laboratuvarında çalışmaya başladı. 2017 yılında aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsünde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yüksek lisansa başladı. 2017 yılında özel bir şirkette işletmecilik yaptı. ‘Nükleik asit teşhis çip cihaz sistemi’ Türk Patent ve PCT Uluslararası Patent Başvurusunda çipli sistemin alt cihaz tasarım ve yazılımında katkıda bulunan buluşçu olarak yer almaktadır. BioNanoGen Teknoloji Geliştirme A.Ş. ‘nin İzmir Ekonomi Üniversitesi TTO Embriyonix Ön Kuluçkasındaki faaliyet tasarlamasından 2018 de şirketin serbest kuruluşuna kadar geçen süreçte görev aldı. Şu anda şirkette Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Emirhan GÖRÜMLÜ

İngiltere Cambridge’de Anglia Ruskin Üniversitesi Uluslararası İşletme Stratejisi bölümünden 2015 yılında mezun oldu. 2014-2016 Yılları arasında özel bir şirkette satın alma sorumlusu olarak görev aldı. BioNanoGen Teknoloji Geliştirme A.Ş. ‘nin İzmir Ekonomi Üniversitesi TTO Embriyonix Ön Kuluçkasındaki faaliyet tasarlamasından 2018 de şirketin serbest kuruluşuna kadar geçen süreçte görev aldı. Şu anda şirkette İşletmeci ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

Bilgehan GÖRÜMLÜ

İzmir Ekonomi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 2016 yılında mezun oldu. 2016-2018 yılları arasında özel bir şirkette satın alma sorumlusu olarak görev aldı. BioNanoGen Teknoloji Geliştirme A.Ş. ‘nin İzmir Ekonomi Üniversitesi TTO Embriyonix Ön Kuluçkasındaki faaliyet tasarlamasından 2018 de şirketin serbest kuruluşuna kadar geçen süreçte görev aldı. Şu anda şirkette Endüstri Mühendisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.